Velké novinky ve Forky’s

Před dvěma lety se otevíralo Forky’s v Brně, momentálně již netrpělivě čekáme na otevření nových poboček v Praze a Trnavě. A nejen to! Připravujeme pro vás novinky v podání našeho vlastního blogu či bezlepkového burgeru. Jak to bude vypadat? Na co všechno se můžete těšit? Čtěte dále…

 

Bezlepkový burger

Je to tak! Chystáme se pro vás zařadit do stálé nabídky bezlepkový burger. Nově si u nás budou moci náš vychvalovaný Forky’s burger užít celiaci i lidé, kteří se snaží ze zdravotních důvodů vyhýbat lepku. Nebo prostě ti, kteří na něj mají chuť. Bezlepkový burger plánujeme postupně zařadit na všechny pobočky již v průběhu listopadu!

Forky’s Brno

Naše brněnská pobočka oslavila nedávno dva roky své existence svojí Druhou velmi neformální večeří. Pokud by vás zajímalo, jak to tam vypadalo a jaké dobroty jsme vám tam vytvářeli, klikněte sem.

Mimo oslav pracujeme na mnohých vylepšeních v menu a našem obchůdku. Do nabídky se nám vrací naše Forky’s curry s ajurvédskou rýží kičrí. Z rozšířeného sortimentu obchodu si můžete udělat radost například Nejogurtem od Nemléka, který jsme pro vás nedávno zařadili do naší nabídky.

Forky’s Praha

Už vás nebudeme dlouho napínat! Plánované otevření naší pražské pobočky, která se nachází v bezprostřední blízkosti metra Staroměstská je stanovené na druhou půlku listopadu! Na první den vám chystáme během odpoledne ochutnávky, které budete moci vyzkoušet při vychutnávání si svého burgeru.

Budeme se na vás těšit vždy v průběhu naší otevírací doby od pondělí do soboty od 10:00 do 22:00 a v neděli od 11:00 do 21:00. Jste srdečně zváni přijít si k nám na dobrý oběd či posedět při chutné večeři s partou kamarádů.

Forky’s Trnava

Trnava také už brzy zazáří svojí vlastní vidličkovskou pobočkou! Od konce novembra vás rádi přivítáme v blízkosti hned tří trnavských univerzit – jedné z fakult UCM a MTF, a zároveň pár minut od TRUNI.

Můžete se proto těšit na dobroty, které vám s láskou připravíme na oběd nebo večeři po škole či práci. Navštívit nás můžete v čase od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00.

Forky’s blog!

Další novinka, kterou pro vás máme je zavedení našeho Forky’s blogu! Nejenže se budete moci těšit na články z našeho zákulisí – o produktech, které používáme, o lidech, kteří jsou pro nás důležití, ale taktéž vás budeme zásobovat zdravými recepty, rozhovory se zajímavými osobnostmi a tipy na zdravý, etický a ekologický životní styl.

S tím je spojena jedna změna našich sociálních sítí – vylepšujeme jejich koncept! Působení na našich sociálních sítích rozšíříme o inspiraci ohledně plant-based kuchyně a zajímavých rad či aktualit z české, slovenské i zahraniční rostlinné scény.

Budete se moci těšit na množství soutěží, rad a receptů, proto nás nezapomeňte sledovat na facebookové stránce své nejbližší a nejmilejší Forky’s pobočky a zvolit si, aby se vám naše příspěvky zobrazovaly jako první nebo si na ně nejlépe nastavit upozornění. Jen tak nepřijdete o ty nejzajímavější novinky a soutěže!

Sledujte svojí nejbližší Forky’s pobočku:
Forky’s Brno
Forky’s Praha
Forky’s Trnava

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]