Voda ve Forky’s není obyčejná kohoutková voda!

Naše voda není jen obyčejná kohoutková voda. Jde o promyšlený systém, na jehož konci vám nabídneme dokonale čistou a harmonizovanou vodu.

 

Jak to funguje?

Na hlavním vodovodním řadu se nachází profesionální změkčovač, který zbavuje vodu vodního kamene. Poté prochází speciální čtyřstupňovou filtrací, která vodu vyčistí téměř na základní H2O.
Nakonec vodu přelijeme do krásných harmonizujících karaf. Karafy jsou vyrobeny ručně předními českými a slovenskými skláři z borosilikátového skla.

Jedná se o technicky a investičně náročné zařízení – co se pořizovacích nákladů i samotné údržby týče, proto máme vodu zpoplatněnou. Za 16 Kč ji, díky bezedné sklenici a samoobslužné harmonizační karafě, u nás můžete vypít, kolik jen chcete.

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. A my vám chceme nabídnout to nejlepší.

A to není všechno…

 

Tritanová láhev Forky’s

Můžete si u nás také zakoupit ekologickou 550 ml a 1000ml láhev z tritanu, což je BPA-free nejkvalitnější umělý materiál na trhu. Tritanová láhev Forky’s je průhledná, takže vidíte, kolik vody vám zbývá.
Je opatřena pojistkou proti otevření např. v kabelce, ve sportovní či školní tašce a vejde se do přihrádky na kelímek v autě. Materiál je lehký, nerozbitný, tepelně odolný od -10° C až do 96°C, pítko má hygienický kryt.

A to nejlepší?

Do této lahve vám ve Forky’s kdykoli a zcela zdarma naplníme naši výjimečnou filtrovanou vodu!
Cena 265 Kč / 550ml a 329 Kč/ 1000ml.

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]