NOVINKA! Ben’s Venice Beach Burger

Milujete náš Forky’s burger? Máme pro vás něco, co si možná zamilujete ještě o něco víc – limitovanou edici Ben’s Venice Beach Burger!

Ben’s Venice Beach Burger
Nápaditá dobrota s naší Forky’s patty, uzenou lilkovou „slaninou“ marinovanou v BBQ omáčce, nakládanou pickled červenou cibulkou a čerstvým křupavým zelím v domácím pečivu, kterou jsme pro vás navrhli ve spolupráci s Benem Cristovao.
Už brzy budete moci tuto novinku ochutnat na našich pobočkách – Forky’s Brno, Forky’s Praha, Forky’s Trnava, Forky’s Vlněna a Forky’s Campus.

Venice Beach Burger

Připravte se na fantastickou show
Ale ještě předtím, než se dostanou burgery na naše pobočky, budete mít exkluzivní možnost ochutnat tuto novinku na blížícím se koncertu Bena Cristovao v sobotu 21. září v pražské O2 aréně, kde nás najdete na třech stáncích v prostorách O2 arény.

Ben Cristovao a jeho Venice Beach Burger

Vyjádřete svůj názor
Chcete s námi šířit myšlenku respektu ke všemu živému? Co nevidět spustíme prodej našich #respectforlife capů! Nákupem této stylové čepice si nejen uděláte radost a ukážete všem váš pohled na svět, ale také podpoříte dobrou věc – veškerý zisk z prodeje poputuje na neziskové projekty, které to nejvíce potřebují. Stejně jako pomáháte s brněnským #dobrostul.
Seženete na všech našich pobočkách.

Respect for life

Pár slov od Bena 
Co o veganství říká Ben a jaké je jeho oblíbené jídlo poslední doby? Podívejte se na toto krátké video v Óčko TV.

Ben v TV Óčko

Forky’s – Respect for Life

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]