Chtěli byste si otevřít Forky’s v Praze? Jedno je na prodej!

Vážení zákazníci a fanoušci Forky’s, dovolujeme si vám touto cestou oznámit, že pobočka Forky’s Letná hledá nového provozovatele. Společnost, provozující i pobočku u Staroměstské na Praze 1, se rozhodla Forky’s na Praze 7 přenechat novému zájemci. 

Forky’s Milady Horákové je sice v provozním zisku, nicméně bylo otevřeno těsně před začátkem pandemie, jejíž restrikce rozjezd této pobočky nečekaně a zásadně zabrzdily hned v začátku. Velká investice, vložená do rekonstrukce a vybavení prostoru, se tak nezačala vracet podle plánu a společnost již nemá sílu čekat na nový začátek. 

Ten by ale vůbec nemusel být špatný pro zájemce, který nemá problém se zhruba tříletou návratností, což je v gastronomii spíše nadstandard. Pro někoho takového je to skvělá investice. Pro současné majitele byla v době před covidem také, ale ze tří let se stalo šest, začali by teď tedy prakticky od nuly a to si bohužel už nemůžou dovolit. Pro někoho, kdo ale může investovat tři roky času, to může mít velký smysl, navíc prakticky bez práce, pobočka je totiž procesně a systémově kompletně funkční a zavedená, s nadsázkou řečeno si nový majitel jen převezme klíče. 

Máte-li zájem o více informací, či víte o někom, koho by nabídka zajímala? Kontaktujte nás na e-mailu jan@forkys.cz

Sdílejte a pomozte nám najít nového majitele! Věříme, že nám pomůžete objevit někoho, kdo povede Forky’s dál s citem a upřímným zájmem o rostlinnou gastronomii.  

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]