#DOBROSTUL a Prales dětem

Máme pro vás čerstvé zprávy od našeho Dobrostolu. Už je to pár měsíců, co první z vás usedli k našemu Dobrostolu a začali jsme společně pomáhat dobrým věcem. Loučíme se s kastračním programem KasPro, kterému jsme díky vám za tři měsíce poslali krásných 17 950 Kč, děkujeme! Chceme vás teď seznámit s další skvělou organizaci – Prales dětem.

Deštný prales pro budoucí generace
Česká nezisková organizace Spolek Prales dětem ve spolupráci s indonéskou organizací Yayasan Hutan Untuk Anak vytváří z vykoupeného území deštného pralesa oficiální soukromou pralesní rezervaci, která dle indonéských zákonů setrvá i pro budoucí generace. Spolek je plný běžných, ale nelhostejných lidí z České republiky, kteří se na základě osobních zkušeností a tíživých informací o stavu světové divoké přírody, rozhodli přestat nečinně přihlížet a učinili nelehký životní krok.
Z konzumního způsobu života přesedlali na cestu ohleduplnosti, přirozenosti a ochrany živých bytostí, které tu společně s námi žijí. Cesta je zavedla až do daleké Indonésie na Sumatru, kde pochopili důležitost zachování deštných pralesů a nenahraditelnost kolébky života pro naši společnou budoucnost.

Společně to dokážeme!
Dali jsme si za cíl zachránit 2000 m2 pralesa a vy nám s tím můžete pomoci! Těchto 20 arů pralesa vyprodukuje kyslík pro 18000 bytostí denně.

A jak můžete pomoci?
Sedněte si k našemu Dobrostolu – k tomu nejlepšímu stolu v naší restauraci s výhledem na náměstí, vychutnejte si dobré jídlo a přispějte na dobrou věc svým kouskem – 50Kč.

Jdete s námi do zelené revoluce?
Podívejte se na Prales dětem.

 

Tip: Jestli máte chuť pomáhat, ale dobrostůl je aktuálně obsazený, obraťte se na obsluhu s tím, že chcete také darovat 50Kč na Prales dětem. Každý stůl může být dobrostůl!

#DOBROSTUL – Vychutnejte si výborné jídlo, pomáhejte a sdílejte.

 

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]