Forky’s fandí organizaci Obraz – obránci zvířat

Obraz – obránci zvířat je česká nezisková organizace, která se věnuje ochraně zvířat prosazováním legislativních změn a osvětou jednotlivců. U nás ve Forky’s jsme přesvědčeni, že jejich činnost je smysluplná a díky postupným krokům, kterými vyvolávají tlak na občany i politiky mění (pro zvířata) svět k lepšímu. Jsme moc rádi, že jejich činnost můžeme i díky vám – našim zákazníkům, podporovat pravidelnými měsíčními finančními dary.

Jejich činnost zahrnuje například nedávnou úspěšnou kampaň pro zákaz kožešinových farem nebo současnou kampaň, která vyzývá řetězce, restaurace a potravinářské firmy, aby přestaly nakupovat vejce z nehumánních klecových chovů.

Pro všechny, kteří chtějí pomoci milionům zvířecích životů, doporučujeme pro informace k aktuálním kampaním sledovat tuto organizaci na sociálních sítích – na Facebooku a Instagramu. Pro zájemce máme také u nás k dispozici petice a letáky k aktuálním kampaním.

Jelikož se jedná o neziskovou organizaci, Obraz i zvířata budou vděční za jakýkoliv finanční dar nebo aktivistickou pomoc. Pro více informací navštivte jejich web.

Děkujeme za vaši snahu a pomoc – i v malých krocích je velká síla, když se nás spojí více.

Forky’s – Respect for Life

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]