Nové Forky’s produkty

Máme radostnou novinu! Do regálů našich poboček zavítaly nové produkty, které na sobě hrdě nosí značku Forky’s. Začínáme s vysoce kvalitními oříškovými másly a proteinem. Zajímá vás víc? Čtete dál…

 

Na našich pobočkách si můžete nově zakoupit čtyři nové produkty: čokoládovo-mandlový protein a tři druhy oříškových másel: kešu krém s kokosem a jahodami, lískooříškovo-arašídový krém s vanilkou a arašídový krém s čokoládou – všechny bez přidaného cukru.

 

Bio rostlinný bílkovinný prášek s příchutí čokolády a mandlí

Tento bio rostlinný proteinový prášek se 75% obsahem bílkovin jsme se snažili přivést k dokonalosti jak kvalitou, chutí, tak i výživovou hodnotou. Občas je těžké si hlídat vyváženou stravu, aby tělo přijalo všechny potřebné makro i mikroživiny. Jednoduše si dáte drink, smoothie, upečete dobrotu nebo si jej přimícháte do snídaně. Rozhodli jsme se ho nabušit pečlivě vybranými bílkovinnými složkami, aby tvořil kompletní aminospektrum.

Přesto jsme chtěli ještě něco navíc, proto jsme přidali vitamin B12 v dostatečném množství, které pokryje doporučenou denní dávku.

Složení: bio hrachová mouka, dýňová bílkovina, bio chia bílkovina, bio nepražený kakaový prášek, vitamin B12, stévie, čokoládové a mandlové aroma. Hmotnost: 500g.

Baleno v biologicky rozložitelném obalu.

Oříškové krémy

Na trhu je opravdu spousta oříškových krémů, není to zas tak velké umění rozmixovat oříšky, ale vybrat kvalitní a dobré, to už umění je. Hodně často jsou ořechy skladované v prachu, špíně a mohou plesnivět. Proto kupujeme ořechy přímo od farmářů a ne přes překupníky.

Všechna naše másla mají lahodnou a sladkou chuť, přesto ani v jednom z nich není přidaný žádný cukr.

 

Kešu krém s kokosem a jahodami (bez přidaného cukru)

Po ochutnání asi „milionu“ druhů kešu jsme si vybrali ty z Vietnamu, jsou lahodné a tak krémové, že tomuto máslu dělají až zmrzlinovou strukturu. Kokos pochází z filipínských palem.

Složení: 64% kešu ořechy pražené, 30% kokos, 6% lyofilizované (mrazem sušené) jahody. Hmotnost: 200g.

Lískooříškovo-arašídový krém s vanilkou (bez přidaného cukru)

Chutnalo vám Ferrero Rocher? Nám ano, a proto máme ty samé italské lískové ořechy. K dokonalé chuti jsme přidali tu nejkvalitnější bourbonskou vanilku z Madagaskaru. Dodává máslu skvělou chuť a vůni.

Složení: 58,5% arašídy loupané pražené, 40% jádra lískových ořechů, 1,5% Bourbon vanilka mletá. Hmotnost: 200g.

Arašídový krém s čokoládou (bez přidaného cukru)

Nasucho horkým vzduchem pražené arašídy z Argentiny té nejvyšší kvality. Obsahují vysoké množství bílkovin, vitamin E a vitamin skupiny B – niacin, který pomáhá udržovat nízkou hladinu cukru v krvi. Navíc k arašídům přidáváme belgickou čokoládu bez cukru.

Složení: 85% arašídy loupané pražené, 15% tmavá belgická čokoláda (kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, sladidlo: maltitol). Hmotnost: 200g.

A čím jsou naše produkty tak výjimečné?

Kromě opravdu božsky vyladěné chuti vás osloví pečlivě vybranými kvalitními surovinami a ekologickými obaly – náš protein se nachází dokonce v biologicky rozložitelném obalu. Věříme, že si nové produkty zamilujete stejně jako my.

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]