Vychutnejte si výborné jídlo a pomáhejte – #DOBROSTUL

Chcete pomáhat, ale nevíte, kde a jak začít? U nás ve Forky’s Brno je to tak snadné – stačí si sednout k našemu Dobrostolu! #Dobrostul je ten nejlepší stůl v naší restauraci – s krásným výhledem na náměstí a hlavně: sezením u dobrostolu podpoříte dobrou věc!

Ptáte se jak? Sednutím si k našemu Dobrostolu souhlasíte s tím, že vaše objednávka bude navýšena o 50Kč – těchto 50Kč se následně použije na dobrou věc dle aktuální kampaně – teď společně pomáháme kočkám přes kastrační program KasPro.

KasPro pomáhá venkovním a bezprizorním kočkám tím nejefektivnějším způsobem – prevencí a edukací populace. Kastrace jsou v naší společnosti stále ještě dogmatizovaným tématem plné mýtů a kontroverzí. Přitom s sebou ale nesou nespočetně výhod!

Věděli jste, že kočka domácí může mít už od půlroku věku až tři vrhy za rok, každý po 2–12 koťatech? To znamená, že každým rokem je třeba najít až 36 nových domovů pro koťata jedné kočky? A co se stane, když se narodí další kočky, které také budou mít každý rok 36 nových koťat? Neplňme útulky, kastrujme.
Více informací o KasPro se dozvíte zde.

Tip: Jestli máte chuť pomáhat, ale dobrostůl je aktuálně obsazený, obraťte se na obsluhu s tím, že chcete také darovat 50Kč na KasPro. Každý stůl může být dobrostůl!

#DOBROSTUL  – Vychutnejte si výborné jídlo, pomáhejte a sdílejte.

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]