Pomoc seniorům s Gericon

Chcete pomáhat, ale nevíte, kde a jak začít? U nás je to snadné – stačí si sednout k našemu Dobrostolu! Pomoci můžete dokonce i v době nouzového stavu přes naši rozvozovou a e-shopovou platformu.

Současný projekt – pomoc seniorům
Nyní s námi pomáháte společnosti Gericon, která pracuje bez systému grantů a bez napojení na státní sociální systém, nemá ani statut neziskové organizace. Důvodem je jediné: může pomáhat tam, kde sociální systém končí.
Gericon poskytuje pomoc a osobní péči lidem, kteří se ocitli v situaci, kdy jsou odkázáni dočasně nebo trvale na někoho jiného.

Když každý přiložíme ruku k dílu…
Každý můžeme být jenom kapkou v moři, ale když se nás spojí více, dokážeme velké věci. Proto věříme, že se nám společně podaří pomoci aktivitám této důležité organizace.

A jak můžete pomoci? 
Za normálního provozu byste si mohli sednout k našemu Dobrostolu – k tomu nejlepšímu stolu v naší restauraci s výhledem na náměstí, kde byste si mohli vychutnat dobré jídlo a přispět tak na dobrou věc příspěvkem – 50 Kč. Nyní v době nouzového stavu můžete přispět skrze deliverybrno.forkys.eu

Více na: 
www.pomocnemocnym.cz

 

#DOBROSTUL – Vychutnejte si výborné jídlo, pomáhejte a sdílejte.

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]