Street Food Boxy a nové Forky’s pobočky

Už jste určitě slyšeli o tom, že jsme otevřeli dvě nové, ne tak úplně běžné pobočky. V brněnském Vlněna Office Parku a v Campus Square vyrostly dva naše Forky’s Street Food Boxy. Co to vlastně je?

Street Food Box je kompaktní pobočka Forky’s, kterou je možné umístit téměř všude. Box se kompletně vyrobí a vybaví vším potřebným a na místo doveze na nákladním autě s hydraulickou rukou, kde se usadí, připojí na elektřinu a vodu, a obohatí místo svými výbornými čistě rostlinnými jídly. To se povedlo v průběhu letošního léta/podzimu hned na dvou místech v Brně (Forky’s Vlněna Street Food Box a Forky’s Campus Square Street Food Box).

Nabídka jídel je mírně upravená a přizpůsobená menšímu prostoru a stylu jídla s sebou do ruky. Přesto si ve street food boxu můžete dát vaše oblíbené burgery, kebab nebo hummus wrapy, bagety, bagely, not dog, lentil rolls, red curry s rýží, quinoa superbowl a další speciality. Zakoupíte tady také naše Forky’s produkty, kterými jsou například naše proteinové prášky a tyčinky, oříšková másla, instantní ovesné kaše, vína nebo náš merch (tritanové lahve a #respectforlife capy).

Kromě toho můžete ochutnat také novinku, kterou na jiných pobočkách nenajdete a tou je Kapsalon. Kapsalon je tradiční blízkovýchodní shawarma v oblíbené nizozemské úpravě s hranolkami a arabskou nakládanou zeleninou.

 

Do konce roku 2019 a v začátku toho nového chystáme otevření několika dalších nových poboček. Čeká nás pražská Letná, Vídeň a možná i Chodov.

Sledujte nás na našem Facebooku a Instagramu, ať vám neuteče žádná novinka. Kdo ví, možná příští pobočka vyroste ve vašem okolí.

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]