Superbowls

Proč jíst u nás?

CO JE TO SUPERBOWL?

Superbowl, neboli supermiska, je koncept, který vznikl v brněnském bistru Forky’s na jaře 2016, aby nahradil dosavadní „klasický“ salátový bar. Ve Forky’s jste si mohli namíchat salát z předem připravených směsí surovin, v podstatě z už hotových salátů. Superbowl, miska plná superpotravin, vám dává více možností.

JAK TO FUNGUJE?

Obsažené suroviny si můžete kompletně vybrat, zkombinovat a dochutit jednou ze tří zálivek jakkoli chcete. Superbowl není na váhu, zaplatíte přesně za ty ingredience, které si zvolíte a jejich cenu i množství znáte předem.

KDY SI DÁT SUPERMISKU?

Kromě toho, že si takto můžete nastavit nutriční a chuťové atributy misky, si můžete nastavit také množství vybraných surovin, čili celkový objem vašeho pokrmu. Misku si tedy můžete dát jen jako svačinu, také ale jako vydatný oběd či večeři (např. když si přimícháte některou z luštěnin nebo si od některé položky dáte dvojitou porci).

A KOLIK TO STOJÍ?

Základ Supermisky stojí vždy 99 Kč, u čehož můžete klidně zůstat. Tento základ obsahuje čerstvý salát lollo biondo, polníček, rukolu, 80g BIO červené a bílé quinoy, čerstvé červené zelí a kadeřávek (nebo sezónně rajčata a okurky či řepa s citrónovou šťávou), klíčky fazolek mungo, petrželku či koriandr a zálivku dle vašeho výběru. Máte-li větší hlad, za 20 Kč si k základu můžete přidat další ingredience, např. „slaninu“ z hub shiitake, luštěniny, oříšky či plátek tempehu…

[:cs]Ingredience:[:en]Ingredients:[:]